Skype status

Užitečné informace

Jak na podvodné nabídky práce

Jak na podvodné nabídky práce

Řada internetových stránek stejně jako nejrůznější inzertní časopisy a noviny jsou plné inzerátů podvodníků s nabídkou skvělé práce s vysokým příjmem téměř bez práce. Všichni tito podvodníci mají jediný cíl - vylákat z důvěřivých lidí peníze a to nejrůznějšími důmyslnými způsoby

publikováno: 7. 11. 2013 více info
Flexibilní LMC

Flexibilní LMC

Společnost LMC je lídrem na trhu práce a vzdělávání v České republiceJiž 18 let provozuje nejznámější český kariérní portál Jobs.cz s nabídkou pozic předních zaměstnavatelů, který obsahuje také přehled všech možností vysokoškolského studia, rozsáhlou nabídku kurzů a školení a další služby propojující pracovní trh se vzděláváním. Součástí rodiny LMC je rovněž Prace.cz – největší pracovní portál v ČR s nabídkami zaměstnání ve všech profesích a regionech. Oba portály souhrnně využívá více než milion registrovaných uživatelů. LMC pravidelně obsluhuje více než 10 tisíc firemních zákazníků, kterým každodenní práci usnadňují online řešení Teamio a LMC G2. Více viz www.lmc.eu.

publikováno: 21. 1. 2014 více info
Stáže ve firmách

Stáže ve firmách

... nastartujte svoji budoucí kariéru

Fond dalšího vzdělávání realizuje projekt „Stáže ve firmách – vzdělávání praxí“, který je určen všem, kdo chtějí získat praxi v oboru, který vystudovali a nabýt nové zkušenosti a znalosti.

publikováno: 11. 11. 2013 více info
Práce postižených

Práce postižených

publikováno: 11. 11. 2013 více info
Burza práce Konta bariéry

Burza práce Konta bariéry

Burza práce je od roku 2007 dalším projektem Konta BARIÉRY, který má přispět k snadnějšímu uplatnění na trhu práce výhradně lidí se zdravotním postižením. 

publikováno: 11. 11. 2013 více info
Zpět na hlavní stranu
Výhody registrace

Zaregistrujte se do naší databáze a získejte zdarma Metodiku pro implementaci práce na dálku, odběr pravidelného newsletteru a dalších informací, včetně nabídek práce.

registrovat
Software pro podporu práce na dálku

Vyzkoušejte software pro práci na dálku. Software je v češtině, včetně manuálu. Jeho používání je zdarma.

software
Projekt „Vybudování koordinačního centra práce na dálku v Třebíči“ - registrační číslo projektu: CZ.1.04/5.1.01/77.00234