Skype status

Spolupracujeme

The Telework Association

The Telework Association

Představujeme vám našeho zahraničního partnera The Telework Association. Projekt práce na dálku by nebyl možný bez dlouhodobých zkušeností našeho zahraničního partnera. The Telework Association z Velké Británie. V následujícím článku se dozvíte, s kým spolupracujeme a jaké jsou jejich zkušenosti.

publikováno: 13. 11. 2013 více info
Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky

Krajská pobočka v Jihlavě

Partnerem projektu je Úřad práce ČR, krajská pobočka v Jihlavě a všechna jeho kontaktní pracoviště v celém kraji Vysočina - Bystřice nad Perštejnem, Havlíčkův Brod, Humpolec, Chotěboř, Moravské Budějovice, Náměšť nad Oslavou, Nové Město na Moravě, Pacov, Pelhřimov, Světlá nad Sázavou, Telč, Třebíč, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou.

publikováno: 14. 11. 2013 více info
AGAPO

AGAPO

o.p.s.

Obecně prospěšná společnost AGAPO je nevládní nezisková organizace. Jejím posláním je podporovat pracovní uplatnění lidí se zdravotním a sociálním znevýhodněním v Brně a jeho okolí, aby mohli žít běžným životem. 

publikováno: 18. 12. 2014 více info
Aperio

Aperio

APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství je neziskovou nevládní organizací se sídlem v Praze a celorepublikovou působností. Provozuje bezplatnou online poradnu pro rodiče, nabízí kurzy a poradenství. Mimo jiné realizuje projekt "Rodiče samoživitelé/ky a trh práce", jehož cílem je zlepšit postavení sólo rodičů ve společnosti a především na trhu práce. Přitom mapuje úspěšné strategie v zahraničí a informuje o nich klíčové hráče: politiky, státní úřady a další organizace, které se sólo rodiči pracují.

publikováno: 9. 5. 2014 více info
Centrum zaměstnanosti

Centrum zaměstnanosti

Mikroregionu Velkomeziříčsko – Bítešsko

Centrum zaměstnanosti ve Velkém Meziříčí poskytuje účinnou podporu lidem, kteří hledají práci. Nabízí bezplatné poradenství i vzdělávací semináře do 30.11.2014

publikováno: 3. 1. 2014 více info
Commservis.com

Commservis.com

PR a marketingová agentura, www.commservis.com

publikováno: 1. 11. 2013 více info
DCH Brno - Oblastní charita Třebíč

DCH Brno - Oblastní charita Třebíč

Oblastní charita Třebíč je nezisková církevní organizace, která vznikla 1. 9. 1992. Je organizační jednotkou Diecézní charity Brno, působí v sociální, zdravotní a humanitární oblasti. Na území okresu Třebíč pomáhá v mnoha střediscích lidem, kteří se ocitli v těžké životní situaci. Webové stránky charity si můžete pohlédnout zde.

 
publikováno: 13. 11. 2013 více info
Zpět na hlavní stranu 1234
Výhody registrace

Zaregistrujte se do naší databáze a získejte zdarma Metodiku pro implementaci práce na dálku, odběr pravidelného newsletteru a dalších informací, včetně nabídek práce.

registrovat
Software pro podporu práce na dálku

Vyzkoušejte software pro práci na dálku. Software je v češtině, včetně manuálu. Jeho používání je zdarma.

software
Projekt „Vybudování koordinačního centra práce na dálku v Třebíči“ - registrační číslo projektu: CZ.1.04/5.1.01/77.00234