Skype status

Koordinační centrum práce na dálku v Třebíči

Registrační číslo projektu: CZ. 1.04/5.1.01/77.00234

publikováno: 1. 11. 2013

Projekt „Vybudování koordinačního centra práce na dálku v Třebíči“ vznikl z iniciativy města Třebíče se záměrem přiblížit nezaměstnaným lidem v Kraji Vysočina nové možnosti způsobu vykonávání práce a rozšířit tím jejich možnosti při hledání nového zaměstnání a napomoci ke snížení míry nezaměstnanosti v kraji. Na základě žádosti o finanční podporu z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost získalo město Třebíč na tento projekt dotaci. Projekt je financován z 95 % z Evropského sociálního fondu a z 5 % ze státního rozpočtu.

Koordinační centrum bylo zřízeno v budově Městského úřadu Třebíč na Masarykově náměstí 116/6. Projekt v délce 34 měsíců byl k 1.8.2012 zahájen. Po celou dobu trvání projektu zde budete moci se členy realizačního týmu osobně konzultovat vaše dotazy ohledně práce na dálku.

Partnerem projektu je Úřad práce České republiky, jeho krajská pobočka v Jihlavě, včetně všech kontaktních pracovišť v kraji Vysočina.

Zahraničním partnerem je britská nezisková organizace The Telework Association s dvacetiletou praxí v oblasti propagace práce na dálku.

Projekt je zaměřen na podporu zaměstnanosti cílových skupin zaváděním a šířením způsobu práce na dálku primárně v kraji Vysočina.

Cílovými skupinami projektu jsou na jedné straně zaměstnavatelé, na straně druhé sociálně znevýhodněné osoby na trhu práce:

Hlavní cíle projektu jsou: získání zkušeností od zahraničního partnera, jejich následná implementace do profesního života cílových skupin a využití na českém trhu práce, analýza způsobů implementace a dopadů na pracovní trh ČR a vybudování  koordinačního centra práce na dálku.

Koordinační centrum poskytuje efektivní a dostupné nástroje práce na dálku prostřednictvím tohoto webového portálu, osobních konzultací a také konzultací za využití komunikačních technologií.

Centrum vzdělává formou školení osoby z cílových skupin a propaguje práci na dálku jako možný způsob výkonu povolání, který umožnuje lépe se uplatnit na trhu práce a sladit pracovní a osobní život.

Zpět na hlavní stranu
Výhody registrace

Zaregistrujte se do naší databáze a získejte zdarma Metodiku pro implementaci práce na dálku, odběr pravidelného newsletteru a dalších informací, včetně nabídek práce.

registrovat
Software pro podporu práce na dálku

Vyzkoušejte software pro práci na dálku. Software je v češtině, včetně manuálu. Jeho používání je zdarma.

software
Projekt „Vybudování koordinačního centra práce na dálku v Třebíči“ - registrační číslo projektu: CZ.1.04/5.1.01/77.00234