Skype status

Nabídky práce

Práce na dálku nebo z domova

V rámci podmínek projektu není možné klientům přímo zprostředkovávat zaměstnání, abychom tím nesuplovali činnost našeho partnera - Úřadu práce ČR. Nabídky práce ÚP naleznete zde. Pokud se však nějaká zajímavá nabídka práce (a to nejen) na dálku objeví, rádi se s Vámi o ni podělíme. Je ovšem na Vás, zda se s daným zaměstnavatelem sami spojíte. Některé nabídky nalaznete v tomto článku. 

publikováno: 13. 10. 2014 více info

Pracovní nabídky pro osoby se zdravotním postižením

V rámci podmínek projektu není možné klientům přímo zprostředkovávat zaměstnání, abychom tím nesuplovali činnost našeho partnera - Úřadu práce ČR. Nabídky práce ÚP naleznete zde. Pokud se však nějaká zajímavá nabídka práce (a to nejen) na dálku objeví, rádi se s Vámi o ni podělíme. Je ovšem na Vás, zda se s daným zaměstnavatelem sami spojíte. Některé nabídky nalaznete v tomto článku. 

publikováno: 11. 11. 2013 více info

Ostatní pracovní nabídky

Nejedná se o práci na dálku !!!

V této sekci pro Vás shromažďujeme nabídky zaměstnání, která primárně není možné vykonávat v režimu práce na dálku. Jedná se především o nabídky výrobních společností z Kraje Vysočina. 

publikováno: 13. 10. 2014 více info

Pracovní nabídky z Třebíčska

Nejen práce na dálku

publikováno: 20. 4. 2015 více info
Zpět na hlavní stranu
Výhody registrace

Zaregistrujte se do naší databáze a získejte zdarma Metodiku pro implementaci práce na dálku, odběr pravidelného newsletteru a dalších informací, včetně nabídek práce.

registrovat
Software pro podporu práce na dálku

Vyzkoušejte software pro práci na dálku. Software je v češtině, včetně manuálu. Jeho používání je zdarma.

software
Projekt „Vybudování koordinačního centra práce na dálku v Třebíči“ - registrační číslo projektu: CZ.1.04/5.1.01/77.00234