Skype status

Konzultace

publikováno: 6. 11. 2013

Hledáte cesty jak ve vaší organizaci ušetřit? Rádi byste práci na dálku u vás ve firmě zavedli a chcete s jejími výhodami seznámit, informovat o ní zaměstnance?

Jste organizace, která spolupracuje s lidmi z některých z cílových skupin projektu? Myslíte, že informace o práci na dálku pro ně mohou být užitečné?

Váš projekt je věnovaný rodině a ukazujete cesty, jak sladit pracovní i osobní život? Práce na dálku je jednou z možností, jak řešit nenadálé vzniklé situace.

 

V době trvání projektu byla zaměstnavatelům nabízena možnost bezplatných přednášek o práci na dálku a také osobních konzultací - v sídle organizace, v prostorách Koordinačního centra nebo prostřednictvím Skypu: centrum_prace_na_dalku

Bezplatné konzultace mohly využít všechny organizace ze soukromého, veřejného i neziskového sektoru, nejen z Kraje Vysočina ale z celé České republiky.

V současné době můžete zaslat svůj dotaz k práci na dálku na e-mail: pracenadalku@trebic.cz

Zpět na hlavní stranu
Výhody registrace

Zaregistrujte se do naší databáze a získejte zdarma Metodiku pro implementaci práce na dálku, odběr pravidelného newsletteru a dalších informací, včetně nabídek práce.

registrovat
Software pro podporu práce na dálku

Vyzkoušejte software pro práci na dálku. Software je v češtině, včetně manuálu. Jeho používání je zdarma.

software
Projekt „Vybudování koordinačního centra práce na dálku v Třebíči“ - registrační číslo projektu: CZ.1.04/5.1.01/77.00234