Skype status

Dokumenty ke stažení

Materiály od zahraničního partnera

Materiály od zahraničního partnera

Zde naleznete ke stažení některé materiály, které jsme získali v rámci spolupráce se zahraničním partnerem našeho projektu - britskou neziskovou organizací The Telework Association. Dále od jejích členů, spolupracujících organizací a partnerů, které jsme navštívili v rámci pracovních návštěv Velké Británie. Všechny tyto a další materiály byly využity zejména v přípravné fázi projektu k naplnění jednoho z hlavních cílů, tj. přenesení know-how. Společně s osobními konzultacemi pak také sloužily jako podklad pro tvorbu Metodiky implementace práce na dálku

publikováno: 12. 11. 2013 více info
Archiv newsletterů 2014

Archiv newsletterů 2014

V tomto článku naleznete ke stažení kompletní archiv newsletterů, které vydalo Koordinanční centrum práce na dálku v Třebíči za rok 2014. 

Aktuální číslo je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Staňte se registrovaným uživatelem a získejte užitečné informace s předstihem! Stačí vyplnit tento registační formulář.

publikováno: 21. 4. 2015 více info
Archiv newsletterů 2013

Archiv newsletterů 2013

V tomto článku naleznete ke stažení kompletní archiv newsletterů, které vydalo Koordinanční centrum práce na dálku v Třebíči za rok 2013. Aktuální číslo je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Staňte se registrovaným uživatelem a získejte užitečné informace s předstihem! Stačí vyplnit tento registační formulář.

publikováno: 3. 12. 2013 více info
Sborník z konference "(O)slaďování života. Jak skloubit práci a rodinu?"

Sborník z konference "(O)slaďování života. Jak skloubit práci a rodinu?"

Ve sborníku naleznete mimo jiné příspěvek Práce na dálku jako netradiční forma výkonu pracovní činnosti

publikováno: 4. 12. 2013 více info
Prezentace projektu

Prezentace projektu

Prezentace projektu Vybudování koordinačního centra práce na dálku v Třebíči. 

publikováno: 7. 11. 2013 více info

Analýzy

Zde jsou volně ke stažení všechny analýzy, které vznikly v rámci projektu „Vybudování koordinačního centra práce na dálku v Třebíči“ - registrační číslo projektu: CZ.1.04/5.1.01/77.00234. 

publikováno: 20. 5. 2014 více info

Statistické ročenky

Statistické ročenky jsou k dispozici na portálu MPSV na tomto odkazu. Další statistiky týkající se nezaměstnanosti naleznete zde

publikováno: 19. 8. 2014 více info
Zpět na hlavní stranu 12
Výhody registrace

Zaregistrujte se do naší databáze a získejte zdarma Metodiku pro implementaci práce na dálku, odběr pravidelného newsletteru a dalších informací, včetně nabídek práce.

registrovat
Software pro podporu práce na dálku

Vyzkoušejte software pro práci na dálku. Software je v češtině, včetně manuálu. Jeho používání je zdarma.

software
Projekt „Vybudování koordinačního centra práce na dálku v Třebíči“ - registrační číslo projektu: CZ.1.04/5.1.01/77.00234